Ana sayfa ÜrünlerTitanyum Alaşımlı Dövme

Tıbbi / Takı Endüstrileri için OEM Titanyum Alaşımlı Dövme Titanyum Topları

Tıbbi / Takı Endüstrileri için OEM Titanyum Alaşımlı Dövme Titanyum Topları

OEM Titanium Alloy Forging Titanium Balls For Medical / Jewelry Industries

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shanxi Çin (anakara)
Marka adı: Futrue
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: FTB, FTBA

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İç ambalaj: plastik torba içinde destekleyici şey ile paketlenmiş dış ambalaj: kontrplak durumda şer
Teslim süresi: Gerçek durumuna bağlıdır, genel OLARAK: 2-15days
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı, Para Gramı
Yetenek temini: 10 Ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: sanayi boyutlar: 15mm
sınıf: Gr1, Yemek için Oem hizmet: Kabul edilebilir
saf malzeme: 100% boyut: Çeşitli
Vurgulamak:

titanium material

,

titan material

Tıbbi / Takı Endüstrileri için OEM Titanyum Alaşımlı Dövme Titanyum Topları

 

Neden Titanyum:
Düşük yoğunluklu ve gümüş renginde güçlü, parlak, korozyona dayanıklı geçiş metali olan bir kimyasal elementtir.
Titanyum, ilk olarak havacılık ve uzay endüstrisi tarafından yüksek mukavemet / ağırlık oranı, korozyon direnci ve dayanıklılığı için kullanılan bir performans metalidir.
Titanium alloys are metallic materials which contain a mixture of titanium and other chemical elements. Titanyum alaşımları, titanyum ve diğer kimyasal elementlerin bir karışımını içeren metalik malzemelerdir. There are the unalloyed or CP (Commercially Pure) grades of titanium. Alaşımsız veya CP (Ticari Olarak Saf) titanyum dereceleri vardır. In its unalloyed condition, titanium is as strong as some steels, but 45% lighter. Alaşımsız durumunda titanyum bazı çelikler kadar güçlüdür, ancak% 45 daha hafiftir.

Titanyum metal endüstrisi öncelikle, bu özelliklerin paha biçilmez olduğu uçak gövdesi yapısal bileşenleri ve deri, uçak hidrolik sistemleri, hava motoru bileşenleri, roketler, füzeler ve uzay aracı imalatında kullanılan gelişmekte olan havacılık endüstrisine yanıt olarak kurulmuştur.

 

 

Isı tedavisi

Titanyum alaşımları bir dizi nedenden dolayı ısıl işlemden geçirilir, ana olanlar çözelti işlemi ve yaşlanma ile mukavemeti arttırmanın yanı sıra kırılma tokluğu, yorulma mukavemeti ve yüksek sıcaklık sürünme mukavemeti gibi özel özellikleri optimize etmektir.

 

Alpha and near-alpha alloys cannot be dramatically changed by heat treatment. Alfa ve alfaya yakın alaşımlar ısıl işlemle önemli ölçüde değiştirilemez. Stress relief and annealing are the processes that can be employed for this class of titanium alloys. Gerilim giderme ve tavlama, bu sınıf titanyum alaşımları için kullanılabilecek süreçlerdir. The heat treatment cycles for beta alloys differ significantly from those for the alpha and alpha-beta alloys. Beta alaşımları için ısıl işlem döngüleri, alfa ve alfa-beta alaşımları için olanlardan önemli ölçüde farklıdır.

 

Beta alloys can not only be stress relieved or annealed, but also can be solution treated and aged. Beta alaşımları sadece stresden arındırılmış veya tavlanmış değil, aynı zamanda çözelti ile muamele edilmiş ve yaşlandırılmış da olabilir. The alpha-beta alloys are two-phase alloys, comprising both alpha and beta phases at room temperature. Alfa-beta alaşımları, oda sıcaklığında hem alfa hem de beta fazlarını içeren iki fazlı alaşımlardır. Phase compositions, sizes, and distributions of phases in alpha-beta alloys can be manipulated within certain limits by heat treatment, thus permitting tailoring of properties. Alfa-beta alaşımlarındaki faz bileşimleri, boyutları ve faz dağılımları, ısıl işlemle belirli sınırlar içinde manipüle edilebilir, böylece özelliklerin uyarlanmasına izin verilir.

 

descripsiyon:

 

Ürün adı

titanyum top malzemesi

sınıf GR-1, GR2, GR5 (Ti-6Al-4V), Gr23 Ti-3Al-2.5v
Menşei Baoji şehir Shaanxi Eyaleti çin
Titanyum içeriği .699.6 (%)
Safsızlık içeriği <0.02 (%)
Yoğunluk 4.51 g / cm3
Renk Titanyum doğal renk veya başka bir renk kaplanabilir
Boyut

1. Dia0.5-300mm

2. Özelleştirilmiş mevcuttur

teknik

 

Talaşlı, Dövme

Uygulama Vücut Takıları, .Tıbbi Uygulamalar, Kalibrasyon Metrolojisi, Kimya

 

 

Uygulamalar:

Titanium balls are widely used in chemical industry equipment accessories aircraft, medical, industrial and jewelry industries. Titanyum topları kimya endüstrisi ekipman aksesuarları uçak, tıbbi, endüstriyel ve mücevher endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. TITANIUM 6AL4V BALL or, 6AL4V-ELI, and CP-1 ( Commercially Pure ) are very human body or bio compatible. TİTANYUM 6AL4V KÜRESEL veya 6AL4V-ELI ve CP-1 (Ticari olarak Saf) çok insan vücudu veya biyo uyumludur. Basically what this means is that the human body does not reject these materials. Temel olarak bunun anlamı, insan vücudunun bu malzemeleri reddetmemesidir. This metal is widely used in the medical industry. Bu metal tıp endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Because of this bio-compatibility, it is used in many medical implants. Bu biyo-uyumluluk nedeniyle, birçok tıbbi implantta kullanılır.

 

 

Özellikler:

 

Malzemeler

 

Saf Titanyum, Alaşım titanyum

 

Boyut

 

Her zamanki gibi: Dia: 0.5MM-50MM

 

Özellikleri

asit ve alkali direnci, anti-korozyon, mükemmel mekanik mukavemet vb.

İhtiyacınız olanı özelleştirmeyi de destekliyoruz.

 

 

Rekabet avantajı:

Biz neredeyse bin çalışanı içeren titanyum fabrikası inşa on yıldan fazla deneyime sahibiz. Baoji, titanyum vadisinde bulunan fabrikamız. Biz kesinlikle her üretim sürecini kontrol ve yüksek kaliteli ürünler ile müşterilerine sunmak için çalışıyoruz, ve ürünlerimiz satış tüm dünyaya.

 

İletişim bilgileri
Baoji Future Titanium Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler