Ana sayfa ÜrünlerTitanyum Alaşımlı Dövme

Gr1 Titanyum Alaşım Dövme Kalibrasyon Metroloji Takı Uçak Aksesuarları

Gr1 Titanyum Alaşım Dövme Kalibrasyon Metroloji Takı Uçak Aksesuarları

Gr1 Titanium Alloy Forging Calibration Metrology Jewelry Aircraft Accessories

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shanxi Çin (anakara)
Marka adı: Futrue
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: FTB, FTBA

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İç ambalaj: plastik torba içinde destekleyici şey ile paketlenmiş dış ambalaj: kontrplak durumda şer
Teslim süresi: Gerçek durumuna bağlıdır, genel OLARAK: 2-15days
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı, Para Gramı
Yetenek temini: 10 Ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: sanayi teknik: Dövme
boyutlar: 15mm sınıf: Gr1, Yemek için
Model türü: Çeşitli saf malzeme: 100%
Vurgulamak:

titanium material

,

titan material

Gr1 Titanyum Alaşım Dövme Kalibrasyon Metroloji Takı Uçak Aksesuarları
 
Özellikleri
Generally, beta-phase titanium is the more ductile phase and alpha-phase is stronger yet less ductile, due to the larger number of slip planes in the bcc structure of the beta-phase in comparison to the hcp alpha-phase. Genel olarak, beta fazı titanyum daha sünek fazdır ve alfa fazı, hcp alfa fazına kıyasla beta fazının bcc yapısındaki daha fazla sayıda kayma düzleminden dolayı daha güçlü ancak daha az sünektir. Alpha-beta-phase titanium has a mechanical property which is in between both. Alfa-beta-faz titanyum, her ikisi arasında bulunan mekanik bir özelliğe sahiptir.
Titanium dioxide dissolves in the metal at high temperatures, and its formation is very energetic. Titanyum dioksit metalde yüksek sıcaklıklarda çözünür ve oluşumu çok enerjiktir. These two factors mean that all titanium except the most carefully purified has a significant amount of dissolved oxygen, and so may be considered a Ti–O alloy. Bu iki faktör, en dikkatli bir şekilde saflaştırılmış olanlar dışındaki tüm titanyumun önemli miktarda çözünmüş oksijene sahip olduğu anlamına gelir ve bu nedenle bir Ti – O alaşımı olarak kabul edilebilir. Oxide precipitates offer some strength (as discussed above), but are not very responsive to heat treatment and can substantially decrease the alloy's toughness. Oksit çökeltileri bir miktar güç sağlar (yukarıda tartışıldığı gibi), ancak ısıl işleme çok duyarlı değildir ve alaşımın tokluğunu önemli ölçüde azaltabilir.
 
Many alloys also contain titanium as a minor additive, but since alloys are usually categorized according to which element forms the majority of the material, these are not usually considered to be "titanium alloys" as such. Birçok alaşım ayrıca küçük bir katkı maddesi olarak titanyum içerir, ancak alaşımlar genellikle materyalin çoğunluğunu oluşturan elemente göre kategorize edildiğinden, bunlar genellikle "titanyum alaşımları" olarak kabul edilmez. See the sub-article on titanium applications. Titanyum uygulamaları ile ilgili alt makaleye bakınız.
 
Titanium alone is a strong, light metal. Titanyum tek başına güçlü ve hafif bir metaldir. It is stronger than common, low-carbon steels, but 45% lighter. Yaygın, düşük karbonlu çeliklerden daha güçlüdür, ancak% 45 daha hafiftir. It is also twice as strong as weak aluminium alloys but only 60% heavier. Ayrıca zayıf alüminyum alaşımlarının iki katı daha güçlüdür, ancak sadece% 60 daha ağırdır. Titanium has outstanding corrosion resistance to sea water, and thus is used in propeller shafts, rigging and other parts of boats that are exposed to sea water. Titanyum, deniz suyuna karşı mükemmel korozyon direncine sahiptir ve bu nedenle pervane şaftlarında, armalarda ve deniz suyuna maruz kalan teknelerin diğer kısımlarında kullanılır.
 
Titanium and its alloys are used in airplanes, missiles and rockets where strength, low weight and resistance to high temperatures are important. Titanyum ve alaşımları, mukavemet, düşük ağırlık ve yüksek sıcaklıklara karşı direncin önemli olduğu uçaklarda, füzelerde ve roketlerde kullanılır. Further, since titanium does not react within the human body, it and its alloys are used in artificial joints, screws and plates for fractures, and for other biological implants. Ayrıca, titanyum insan vücudu içinde reaksiyona girmediği için, ve alaşımları yapay eklemlerde, kırıklar için vida ve plakalarda ve diğer biyolojik implantlarda kullanılır.
 
Neden Titanyum:
Düşük yoğunluklu ve gümüş renginde güçlü, parlak, korozyona dayanıklı geçiş metali olan bir kimyasal elementtir.
Titanyum, ilk olarak havacılık ve uzay endüstrisi tarafından yüksek mukavemet / ağırlık oranı, korozyon direnci ve dayanıklılığı için kullanılan bir performans metalidir.
Titanium alloys are metallic materials which contain a mixture of titanium and other chemical elements. Titanyum alaşımları, titanyum ve diğer kimyasal elementlerin bir karışımını içeren metalik malzemelerdir. There are the unalloyed or CP (Commercially Pure) grades of titanium. Alaşımsız veya CP (Ticari Olarak Saf) titanyum dereceleri vardır. In its unalloyed condition, titanium is as strong as some steels, but 45% lighter. Alaşımsız durumunda titanyum bazı çelikler kadar güçlüdür, ancak% 45 daha hafiftir.
Titanyum metal endüstrisi öncelikle, bu özelliklerin paha biçilmez olduğu uçak gövdesi yapısal bileşenleri ve deri, uçak hidrolik sistemleri, hava motoru bileşenleri, roketler, füzeler ve uzay aracı imalatında kullanılan gelişmekte olan havacılık endüstrisine yanıt olarak kurulmuştur.

 
descripsiyon:
 

Ürün adı

titanyum top malzemesi

sınıfGR-1, GR2, GR5 (Ti-6Al-4V), Gr23 Ti-3Al-2.5v
MenşeiBaoji şehir Shaanxi Eyaleti çin
Titanyum içeriği.699.6 (%)
Safsızlık içeriği<0.02 (%)
Yoğunluk4.51 g / cm3
RenkTitanyum doğal renk veya başka bir renk kaplanabilir
Boyut

1. Dia0.5-300mm
2. Özelleştirilmiş mevcuttur

teknik

Talaşlı, Dövme

UygulamaVücut Takıları, .Tıbbi Uygulamalar, Kalibrasyon Metrolojisi, Kimya

 
 
Uygulamalar:
Titanium balls are widely used in chemical industry equipment accessories aircraft, medical, industrial and jewelry industries. Titanyum topları kimya endüstrisi ekipman aksesuarları uçak, tıbbi, endüstriyel ve mücevher endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. TITANIUM 6AL4V BALL or, 6AL4V-ELI, and CP-1 ( Commercially Pure ) are very human body or bio compatible. TİTANYUM 6AL4V KÜRESEL veya 6AL4V-ELI ve CP-1 (Ticari olarak Saf) çok insan vücudu veya biyo uyumludur. Basically what this means is that the human body does not reject these materials. Temel olarak bunun anlamı, insan vücudunun bu malzemeleri reddetmemesidir. This metal is widely used in the medical industry. Bu metal tıp endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Because of this bio-compatibility, it is used in many medical implants. Bu biyo-uyumluluk nedeniyle, birçok tıbbi implantta kullanılır.
 
 
Özellikler:

 
Malzemeler

 
Saf Titanyum, Alaşım titanyum

 
Boyut

 
Her zamanki gibi: Dia: 0.5MM-50MM

 
Özellikleri

asit ve alkali direnci, anti-korozyon, mükemmel mekanik mukavemet vb.

İhtiyacınız olanı özelleştirmeyi de destekliyoruz.
 
 
Rekabet avantajı:
Biz neredeyse bin çalışanı içeren titanyum fabrikası inşa on yıldan fazla deneyime sahibiz. Baoji, titanyum vadisinde bulunan fabrikamız. Biz kesinlikle her üretim sürecini kontrol ve yüksek kaliteli ürünler ile müşterilerine sunmak için çalışıyoruz, ve ürünlerimiz satış tüm dünyaya.
 

İletişim bilgileri
Baoji Future Titanium Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler