Ana sayfa ÜrünlerTitanyum Alaşımlı Dövme

Gıda Sınıfı Titanyum Alaşımlı Dövme Titanyum Metal Top Korozyon Direnci

Gıda Sınıfı Titanyum Alaşımlı Dövme Titanyum Metal Top Korozyon Direnci

Food Grade Titanium Alloy Forging Titanium Metal Ball Corrosion Resistance

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shanxi Çin (anakara)
Marka adı: Futrue
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: FTB, FTBA

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İç ambalaj: plastik torba içinde destekleyici şey ile paketlenmiş dış ambalaj: kontrplak durumda şer
Teslim süresi: Gerçek durumuna bağlıdır, genel OLARAK: 2-15days
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı, Para Gramı
Yetenek temini: 10 Ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: sanayi teknik: Dövme
boyutlar: 15mm sınıf: Gr1, Yemek için
Ti İçeriği (%): % 99.5 İhracat Pazarları: global
Model türü: Çeşitli saf malzeme: 100%
Vurgulamak:

titanium material

,

titanium products

Gıda Sınıfı Titanyum Alaşımlı Dövme Titanyum Metal Top Korozyon Direnci

 

 

Kısa Tanıtım

Titanium alloys are metals that contain a mixture of titanium and other chemical elements. Titanyum alaşımları, titanyum ve diğer kimyasal elementlerin bir karışımını içeren metallerdir. Such alloys have very high tensile strength and toughness (even at extreme temperatures). Bu alaşımlar çok yüksek gerilme mukavemetine ve tokluğuna sahiptir (aşırı sıcaklıklarda bile).

 

They are light in weight, have extraordinary corrosion resistance and the ability to withstand extreme temperatures. Hafiftirler, olağanüstü korozyon direncine ve aşırı sıcaklıklara dayanma kabiliyetine sahiptirler. However, the high cost of both raw materials and processing limit their use to military applications, aircraft, spacecraft, bicycles, medical devices, jewelry, highly stressed components such as connecting rods on expensive sports cars and some premium sports equipment and consumer electronics. Bununla birlikte, hem hammaddelerin hem de işlenmenin yüksek maliyeti, kullanımlarını askeri uygulamalar, uçak, uzay aracı, bisikletler, tıbbi cihazlar, mücevherler, pahalı spor otomobillerdeki bağlantı çubukları ve bazı premium spor ekipmanları ve tüketici elektroniği ile sınırlandırmaktadır.

 

"Ticari olarak saf" titanyum kabul edilebilir mekanik özelliklere sahip olmasına ve ortopedik ve dental implantlarda kullanılmasına rağmen, çoğu uygulama için titanyum ağırlıkça sırasıyla% 6 ve% 4 olmak üzere küçük miktarlarda alüminyum ve vanadyum ile alaşımlanır.

 

This mixture has a solid solubility which varies dramatically with temperature, allowing it to undergo precipitation strengthening. Bu karışım, sıcaklık ile dramatik bir şekilde değişen katı bir çözünürlüğe sahiptir, bu da yağış kuvvetlendirmesine izin verir. This heat treatment process is carried out after the alloy has been worked into its final shape but before it is put to use, allowing much easier fabrication of a high-strength product. Bu ısıl işlem, alaşım son şekline getirildikten sonra, ancak kullanılmadan önce, yüksek mukavemetli bir ürünün çok daha kolay üretilmesine izin vererek gerçekleştirilir.

 

Neden Titanyum:
Düşük yoğunluklu ve gümüş renginde güçlü, parlak, korozyona dayanıklı geçiş metali olan bir kimyasal elementtir.
Titanyum, ilk olarak havacılık ve uzay endüstrisi tarafından yüksek mukavemet / ağırlık oranı, korozyon direnci ve dayanıklılığı için kullanılan bir performans metalidir.
Titanium alloys are metallic materials which contain a mixture of titanium and other chemical elements. Titanyum alaşımları, titanyum ve diğer kimyasal elementlerin bir karışımını içeren metalik malzemelerdir. There are the unalloyed or CP (Commercially Pure) grades of titanium. Alaşımsız veya CP (Ticari Olarak Saf) titanyum dereceleri vardır. In its unalloyed condition, titanium is as strong as some steels, but 45% lighter. Alaşımsız durumunda titanyum bazı çelikler kadar güçlüdür, ancak% 45 daha hafiftir.

Titanyum metal endüstrisi öncelikle, bu özelliklerin paha biçilmez olduğu uçak gövdesi yapısal bileşenleri ve deri, uçak hidrolik sistemleri, hava motoru bileşenleri, roketler, füzeler ve uzay aracı imalatında kullanılan gelişmekte olan havacılık endüstrisine yanıt olarak kurulmuştur.

 

 

descripsiyon:

 

Ürün adı

titanyum top malzemesi

sınıf GR-1, GR2, GR5 (Ti-6Al-4V), Gr23 Ti-3Al-2.5v
Menşei Baoji şehir Shaanxi Eyaleti çin
Titanyum içeriği .699.6 (%)
Safsızlık içeriği <0.02 (%)
Yoğunluk 4.51 g / cm3
Renk Titanyum doğal renk veya başka bir renk kaplanabilir
Boyut

1. Dia0.5-300mm

2. Özelleştirilmiş mevcuttur

teknik

Talaşlı, Dövme

Uygulama Vücut Takıları, .Tıbbi Uygulamalar, Kalibrasyon Metrolojisi, Kimya

 

 

Uygulamalar:

Titanium balls are widely used in chemical industry equipment accessories aircraft, medical, industrial and jewelry industries. Titanyum topları kimya endüstrisi ekipman aksesuarları uçak, tıbbi, endüstriyel ve mücevher endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. TITANIUM 6AL4V BALL or, 6AL4V-ELI, and CP-1 ( Commercially Pure ) are very human body or bio compatible. TİTANYUM 6AL4V KÜRESEL veya 6AL4V-ELI ve CP-1 (Ticari olarak Saf) çok insan vücudu veya biyo uyumludur. Basically what this means is that the human body does not reject these materials. Temel olarak bunun anlamı, insan vücudunun bu malzemeleri reddetmemesidir. This metal is widely used in the medical industry. Bu metal tıp endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Because of this bio-compatibility, it is used in many medical implants. Bu biyo-uyumluluk nedeniyle, birçok tıbbi implantta kullanılır.

 

 

Özellikler:

 

Malzemeler

 

Saf Titanyum, Alaşım titanyum

 

Boyut

 

Her zamanki gibi: Dia: 0.5MM-50MM

 

Özellikleri

asit ve alkali direnci, anti-korozyon, mükemmel mekanik mukavemet vb.

İhtiyacınız olanı özelleştirmeyi de destekliyoruz.

 

 

Rekabet avantajı:

Biz neredeyse bin çalışanı içeren titanyum fabrikası inşa on yıldan fazla deneyime sahibiz. Baoji, titanyum vadisinde bulunan fabrikamız. Biz kesinlikle her üretim sürecini kontrol ve yüksek kaliteli ürünler ile müşterilerine sunmak için çalışıyoruz, ve ürünlerimiz satış tüm dünyaya.

 

İletişim bilgileri
Baoji Future Titanium Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler