Ana sayfa ÜrünlerDövme titanyum halka

Kimya Mühendisliği için Çok Fonksiyonlu Dövme Titanyum Yüzük Anti Pas

Kimya Mühendisliği için Çok Fonksiyonlu Dövme Titanyum Yüzük Anti Pas

Multifunctional Forged Titanium Ring Anti Rust For Chemical Engineering

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shanxi Çin (anakara)
Marka adı: Futrue
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: FTR

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İç ambalaj: plastik torba içinde destekleyici şey ile paketlenmiş dış ambalaj: kontrplak durumda şer
Teslim süresi: Gerçek durumuna bağlıdır, genel OLARAK: 2-15days
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı, Para Gramı
Yetenek temini: 10 Ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: sanayi teknik: dövme, cilalı
sınıf: Saf Titanyum, Alaşım titanyum boyutlar: Müşterilerin Gereksinimi
Kelime: Titanyum Flanş Halkası Kaplama: Titanyum metal
Vurgulamak:

titanium forged rings

,

ti ring

Kimya Mühendisliği için Çok Fonksiyonlu Dövme Titanyum Yüzük Anti Pas

 


Generally, beta-phase titanium is the more ductile phase and alpha-phase is stronger yet less ductile, due to the larger number of slip planes in the bcc structure of the beta-phase in comparison to the hcp alpha-phase. Genel olarak, beta fazı titanyum daha sünek fazdır ve alfa fazı, hcp alfa fazına kıyasla beta fazının bcc yapısındaki daha fazla sayıda kayma düzleminden dolayı daha güçlü ancak daha az sünektir. Alpha-beta-phase titanium has a mechanical property which is in between both. Alfa-beta-faz titanyum, her ikisi arasında bulunan mekanik bir özelliğe sahiptir.

 

Titanium dioxide dissolves in the metal at high temperatures, and its formation is very energetic. Titanyum dioksit metalde yüksek sıcaklıklarda çözünür ve oluşumu çok enerjiktir. These two factors mean that all titanium except the most carefully purified has a significant amount of dissolved oxygen, and so may be considered a Ti–O alloy. Bu iki faktör, en dikkatli bir şekilde saflaştırılmış olanlar dışındaki tüm titanyumun önemli miktarda çözünmüş oksijene sahip olduğu anlamına gelir ve bu nedenle bir Ti – O alaşımı olarak kabul edilebilir. Oxide precipitates offer some strength (as discussed above), but are not very responsive to heat treatment and can substantially decrease the alloy's toughness. Oksit çökeltileri bir miktar güç sağlar (yukarıda tartışıldığı gibi), ancak ısıl işleme çok duyarlı değildir ve alaşımın tokluğunu önemli ölçüde azaltabilir.

 

Many alloys also contain titanium as a minor additive, but since alloys are usually categorized according to which element forms the majority of the material, these are not usually considered to be "titanium alloys" as such. Birçok alaşım ayrıca küçük bir katkı maddesi olarak titanyum içerir, ancak alaşımlar genellikle materyalin çoğunluğunu oluşturan elemente göre kategorize edildiğinden, bunlar genellikle "titanyum alaşımları" olarak kabul edilmez. See the sub-article on titanium applications. Titanyum uygulamaları ile ilgili alt makaleye bakınız.

 

Titanium alone is a strong, light metal. Titanyum tek başına güçlü ve hafif bir metaldir. It is stronger than common, low-carbon steels, but 45% lighter. Yaygın, düşük karbonlu çeliklerden daha güçlüdür, ancak% 45 daha hafiftir. It is also twice as strong as weak aluminium alloys but only 60% heavier. Ayrıca zayıf alüminyum alaşımlarının iki katı daha güçlüdür, ancak sadece% 60 daha ağırdır. Titanium has outstanding corrosion resistance to sea water, and thus is used in propeller shafts, rigging and other parts of boats that are exposed to sea water. Titanyum, deniz suyuna karşı mükemmel korozyon direncine sahiptir ve bu nedenle pervane şaftlarında, armalarda ve deniz suyuna maruz kalan teknelerin diğer kısımlarında kullanılır.

 

Titanium and its alloys are used in airplanes, missiles and rockets where strength, low weight and resistance to high temperatures are important. Titanyum ve alaşımları, mukavemet, düşük ağırlık ve yüksek sıcaklıklara karşı direncin önemli olduğu uçaklarda, füzelerde ve roketlerde kullanılır. Further, since titanium does not react within the human body, it and its alloys are used in artificial joints, screws and plates for fractures, and for other biological implants. Ayrıca, titanyum insan vücudu içinde reaksiyona girmediği için, ve alaşımları yapay eklemlerde, kırıklar için vida ve plakalarda ve diğer biyolojik implantlarda kullanılır.

 

 

Uygulamalar:

Titanyum ve Titanyum alaşımı uçak motorlarında ve parçalarında, kimyasal ekipman parçalarında kullanılabilir
(reactors, pipes, heat exchangers and valves, etc.). (reaktörler, borular, ısı eşanjörleri ve vanalar vb.). Industrial, Medical, Petrochemical Industry, etc Endüstriyel, tıbbi, petrokimya Sanayi, vb

 

Özellikler:

Ürünlerimiz sizin requiry olarak özelleştirmek için destek.

 

Rekabet avantajı:

Biz neredeyse bin çalışanı içeren titanyum fabrikası inşa on yıldan fazla deneyime sahibiz. Baoji, titanyum vadisinde bulunan fabrikamız. Biz kesinlikle her üretim sürecini kontrol ve yüksek kaliteli ürünler ile müşterilerine sunmak için çalışıyoruz, ve ürünlerimiz satış tüm dünyaya.

 

descripsiyon:

boyut OD (Maks 6000mm) × ID (Maks 5900mm) × L (maksimum uzunluk 1000mm)
Titanyum Sınıfı Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Gr5 Gr6 Gr7 Gr9 Gr11 Gr12 Gr23
belgeleme ISO 9001: 2008 & ALIBABA Altın Maddesi, Malzeme Değirmeni Test Raporu
Standart ASTM B381, ASME SB381, AMS, MIL, DIN, BS, JIS, GB / T, ISO vb.
Şartname İstek olarak özelleştirilmiş
süreç Dövme, Haddeleme, Taşlama
tip

Titanyum dikişsiz haddelenmiş halkalar, dövme halkalar ve döküm halkalar dahil.

Dikişsiz haddelenmiş dövme halkalar için işlem, dövme malzemeden bir deliğin kesilmesini ve ince bir halka haline getirilmesini içerir.Red dövme halkalar, plaka yanmalarına veya alın kaynaklı halkalara kıyasla pürüzsüz yüzeylere sahip konsantrik olarak geliştirilmiş halkalar sunar.

 

Uygulama

1. elektrokaplama;

2. Kimya mühendisliği ve Petrokimya teknolojisi;

3. Tıbbi

 

 

SSS:
1: size üretici Vardır?
Biz Baoji Çin TI OEM, CNC deneyimi kendi 12 yıl ve gelişmiş ithalat 1, 2, 3, 4, 5 Eksen makineleri.
2: Ne öneriyorsunuz?
Her türlü Titanyum bağlantı elemanı, özelleştirilmiş ve standart dışı CNC Ti parçaları.
3: ödeme yolları nelerdir?
T / T, PayPal, Wechat, Alipay, Western union, Kredi araba veya diğer tercih.
4: sipariş nasıl?
Soruşturma listesi göndermek, biz referans için çizim kontrol ve tasarım, sizin onayladıktan sonra ve onay sonra üretim düzenlemek.
5: Kendi logomuzu lazer yapabilir miyiz?
Evet, bize logo sanat göndermek veya çizim.
6: ürünlerinizin garanti kalitesi nedir?
Biz geçti ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemi belgelendirme, 100% sevkiyat öncesi denetim mikrometre tarafından, projektör ölçüm makinesi.
 

İletişim bilgileri
Baoji Future Titanium Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler