Ana sayfa Ürünlertitanyum hassas parçalar

Özel Titanyum Hassas Parçaları Titanyum Bileşenleri ASTM B381 / AMS 4928

Özel Titanyum Hassas Parçaları Titanyum Bileşenleri ASTM B381 / AMS 4928

Custom Titanium Precision Parts Titanium Components ASTM B381 / AMS 4928

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shanxi Çin (anakara)
Marka adı: Futrue
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: FTC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İç ambalaj: plastik torba içinde destekleyici şey ile paketlenmiş dış ambalaj: kontrplak durumda şer
Teslim süresi: Gerçek durumuna bağlıdır, genel OLARAK: 2-15days
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı, Para Gramı
Yetenek temini: 10 Ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: Endüstriyel Hizmetler / Uzay / Tıbbi teknik: Dövme
Kaynama noktası: 3260 ℃ şekil: Kare / düz / Yuvarlak
standardındaki1: ASTM B381 / AMS 4928 Stauts: tavlı
Vurgulamak:

titanium machined parts

,

titanium components

Özel Titanyum Hassas Parçaları Titanyum Bileşenleri ASTM B381 / AMS 4928

 

 

Generally, beta-phase titanium is the more ductile phase and alpha-phase is stronger yet less ductile, due to the larger number of slip planes in the bcc structure of the beta-phase in comparison to the hcp alpha-phase. Genel olarak, beta fazı titanyum daha sünek fazdır ve alfa fazı, hcp alfa fazına kıyasla beta fazının bcc yapısındaki daha fazla sayıda kayma düzleminden dolayı daha güçlü ancak daha az sünektir. Alpha-beta-phase titanium has a mechanical property which is in between both. Alfa-beta-faz titanyum, her ikisi arasında bulunan mekanik bir özelliğe sahiptir.

 

Titanium dioxide dissolves in the metal at high temperatures, and its formation is very energetic. Titanyum dioksit metalde yüksek sıcaklıklarda çözünür ve oluşumu çok enerjiktir. These two factors mean that all titanium except the most carefully purified has a significant amount of dissolved oxygen, and so may be considered a Ti–O alloy. Bu iki faktör, en dikkatli bir şekilde saflaştırılmış olanlar dışındaki tüm titanyumun önemli miktarda çözünmüş oksijene sahip olduğu anlamına gelir ve bu nedenle bir Ti – O alaşımı olarak kabul edilebilir. Oxide precipitates offer some strength (as discussed above), but are not very responsive to heat treatment and can substantially decrease the alloy's toughness. Oksit çökeltileri bir miktar güç sağlar (yukarıda tartışıldığı gibi), ancak ısıl işleme çok duyarlı değildir ve alaşımın tokluğunu önemli ölçüde azaltabilir.

 

Many alloys also contain titanium as a minor additive, but since alloys are usually categorized according to which element forms the majority of the material, these are not usually considered to be "titanium alloys" as such. Birçok alaşım ayrıca küçük bir katkı maddesi olarak titanyum içerir, ancak alaşımlar genellikle materyalin çoğunluğunu oluşturan elemente göre kategorize edildiğinden, bunlar genellikle "titanyum alaşımları" olarak kabul edilmez. See the sub-article on titanium applications. Titanyum uygulamaları ile ilgili alt makaleye bakınız.

 

Titanium alone is a strong, light metal. Titanyum tek başına güçlü ve hafif bir metaldir. It is stronger than common, low-carbon steels, but 45% lighter. Yaygın, düşük karbonlu çeliklerden daha güçlüdür, ancak% 45 daha hafiftir. It is also twice as strong as weak aluminium alloys but only 60% heavier. Ayrıca zayıf alüminyum alaşımlarının iki katı daha güçlüdür, ancak sadece% 60 daha ağırdır. Titanium has outstanding corrosion resistance to sea water, and thus is used in propeller shafts, rigging and other parts of boats that are exposed to sea water. Titanyum, deniz suyuna karşı mükemmel korozyon direncine sahiptir ve bu nedenle pervane şaftlarında, armalarda ve deniz suyuna maruz kalan teknelerin diğer kısımlarında kullanılır.

 

Titanium and its alloys are used in airplanes, missiles and rockets where strength, low weight and resistance to high temperatures are important. Titanyum ve alaşımları, mukavemet, düşük ağırlık ve yüksek sıcaklıklara karşı direncin önemli olduğu uçaklarda, füzelerde ve roketlerde kullanılır. Further, since titanium does not react within the human body, it and its alloys are used in artificial joints, screws and plates for fractures, and for other biological implants. Ayrıca, titanyum insan vücudu içinde reaksiyona girmediği için, ve alaşımları yapay eklemlerde, kırıklar için vida ve plakalarda ve diğer biyolojik implantlarda kullanılır.

 

Uygulamalar:

Elektrikli duman, mobilya, hediyeler, takı, LED, aydınlatma, tıbbi Makine, motosiklet, baskı Makineleri, araba Aksesuarları, iletişim Ekipmanları, araçlar, vb.

 

Özellikler:

İhtiyacınız olan her şeyi özelleştirebiliriz.

 

Rekabet avantajı:

Titanyum metal ve alaşımları, yüksek mukavemeti, hafifliği ve korozyon direnci nedeniyle gemi gövdeleri ve diğer yapılar için arzu edilen malzemelerdir.

Titanyumdan inşa edilirse, Donanma gemileri aynı boyutta daha hafif bir ağırlığa sahip olur - daha büyük bir yüke izin verir ve neredeyse hiç korozyon olmaz.

Ancak titanyumun çelikten dokuz kat daha fazla maliyeti ve deniz gemi gövdelerine üretimi teknik olarak zor ve pahalı olduğundan, gemi inşa endüstrisi tarafından önlenmiştir.

Ama belki çok daha uzun süre değil

 

descripsiyon:

Malzeme Alüminyum, titanyum alaşım, çelik, demir, pirinç, vb
Yüzey Siyah eloksal, toz boyalı, boyama, yağ veya istek olarak
kullanım Oto, uçak, makine parçaları, vb
maksimum uzunluk 10.000 mm
Ödeme L / C veya T / T (30%, önceden teslimattan önce denge)
Hata payı ± 0.005 veya istek olarak
Deneyim Cnc işleme alanında 10 yıldan fazla

İletişim bilgileri
Baoji Future Titanium Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler