Ana sayfa ÜrünlerDikişsiz Titanyum Boru

Grade 2 Dikişsiz Titanyum Boru, Titanyum Boru Gaz İşleme Kimyasalları

Grade 2 Dikişsiz Titanyum Boru, Titanyum Boru Gaz İşleme Kimyasalları

Grade 2 Seamless Titanium Tubing , Titanium Pipe Gas Processing Chemicals

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shanxi Çin (anakara)
Marka adı: Futrue
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: SPTI-01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İç ambalaj: plastik torba içinde destekleyici şey ile paketlenmiş dış ambalaj: kontrplak durumda şer
Teslim süresi: Gerçek durumuna bağlıdır, genel OLARAK: 2-15days
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı, Para Gramı
Yetenek temini: 10 Ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Gr2 Gr1 Uygulama: Eşanjör
sınıf: Gr1 Gr2, Titanyum Gr1, Titanyum Gr2 iç çapı: 4 ° 88mm
tip: Kaynaklı boru şekil: Yuvarlak biçimde
Vurgulamak:

titanium alloy tube

,

titanium welded tube

Grade 2 Dikişsiz Titanyum Boru, Titanyum Boru Gaz İşleme Kimyasalları

 

 

Özellikleri

Generally, beta-phase titanium is the more ductile phase and alpha-phase is stronger yet less ductile, due to the larger number of slip planes in the bcc structure of the beta-phase in comparison to the hcp alpha-phase. Genel olarak, beta fazı titanyum daha sünek fazdır ve alfa fazı, hcp alfa fazına kıyasla beta fazının bcc yapısındaki daha fazla sayıda kayma düzleminden dolayı daha güçlü ancak daha az sünektir. Alpha-beta-phase titanium has a mechanical property which is in between both. Alfa-beta-faz titanyum, her ikisi arasında bulunan mekanik bir özelliğe sahiptir.

 

Titanium dioxide dissolves in the metal at high temperatures, and its formation is very energetic. Titanyum dioksit metalde yüksek sıcaklıklarda çözünür ve oluşumu çok enerjiktir. These two factors mean that all titanium except the most carefully purified has a significant amount of dissolved oxygen, and so may be considered a Ti–O alloy. Bu iki faktör, en dikkatli bir şekilde saflaştırılmış olanlar dışındaki tüm titanyumun önemli miktarda çözünmüş oksijene sahip olduğu anlamına gelir ve bu nedenle bir Ti – O alaşımı olarak kabul edilebilir. Oxide precipitates offer some strength (as discussed above), but are not very responsive to heat treatment and can substantially decrease the alloy's toughness. Oksit çökeltileri bir miktar güç sağlar (yukarıda tartışıldığı gibi), ancak ısıl işleme çok duyarlı değildir ve alaşımın tokluğunu önemli ölçüde azaltabilir.

 

Many alloys also contain titanium as a minor additive, but since alloys are usually categorized according to which element forms the majority of the material, these are not usually considered to be "titanium alloys" as such. Birçok alaşım ayrıca küçük bir katkı maddesi olarak titanyum içerir, ancak alaşımlar genellikle materyalin çoğunluğunu oluşturan elemente göre kategorize edildiğinden, bunlar genellikle "titanyum alaşımları" olarak kabul edilmez. See the sub-article on titanium applications. Titanyum uygulamaları ile ilgili alt makaleye bakınız.

 

Titanium alone is a strong, light metal. Titanyum tek başına güçlü ve hafif bir metaldir. It is stronger than common, low-carbon steels, but 45% lighter. Yaygın, düşük karbonlu çeliklerden daha güçlüdür, ancak% 45 daha hafiftir. It is also twice as strong as weak aluminium alloys but only 60% heavier. Ayrıca zayıf alüminyum alaşımlarının iki katı daha güçlüdür, ancak sadece% 60 daha ağırdır. Titanium has outstanding corrosion resistance to sea water, and thus is used in propeller shafts, rigging and other parts of boats that are exposed to sea water. Titanyum, deniz suyuna karşı mükemmel korozyon direncine sahiptir ve bu nedenle pervane şaftlarında, armalarda ve deniz suyuna maruz kalan teknelerin diğer kısımlarında kullanılır.

 

Titanium and its alloys are used in airplanes, missiles and rockets where strength, low weight and resistance to high temperatures are important. Titanyum ve alaşımları, mukavemet, düşük ağırlık ve yüksek sıcaklıklara karşı direncin önemli olduğu uçaklarda, füzelerde ve roketlerde kullanılır. Further, since titanium does not react within the human body, it and its alloys are used in artificial joints, screws and plates for fractures, and for other biological implants. Ayrıca, titanyum insan vücudu içinde reaksiyona girmediği için, ve alaşımları yapay eklemlerde, kırıklar için vida ve plakalarda ve diğer biyolojik implantlarda kullanılır.

 

Uygulamalar:

Kıyı Dışı Petrol Sondaj Şirketleri, Enerji Üretimi, Petrokimya, Gaz İşleme, Özel Kimyasallar, Eczacılık, Eczacılık Ekipmanları, Kimyasal Ekipman, Deniz Suyu Ekipmanları, Eşanjörler, Kondenserler, Selüloz ve Kağıt Endüstrisi.

 

 

Rekabet avantajı:

Biz neredeyse bin çalışanı içeren titanyum fabrikası inşa on yıldan fazla deneyime sahibiz. Baoji, titanyum vadisinde bulunan fabrikamız. Biz kesinlikle her üretim sürecini kontrol ve yüksek kaliteli ürünler ile müşterilerine sunmak için çalışıyoruz, ve ürünlerimiz satış tüm dünyaya.

 

 

Özellikler:

ad Titanyum ve Titanyum Alaşımlı Boru / Boru
Malzeme Gr1, Gr2, Gr3, Gr4, Gr5 (Ti-6Al-4V), Gr7, Gr9, Gr11, Gr12, Gr23 (Ti-6Al-4V Eli)
Standart ASTM B337 ASTM B338 ASTM B861 ASTM B862
tip Dikişsiz, Kaynaklı
OD 3-114mm veya özelleştirilmiş
Duvar kalınlığı 0.2-50mm veya özelleştirilmiş gibi
uzunluk Maksimum 6m
Son Düz Uç, Eğimli Uç, Dişli
sertifika EN 10204 / 3.1B, Hammadde Sertifikası,% 100 Radyografi Test Raporu, Üçüncü Taraf Denetim Raporu, vb.
Uygulama

Kıyı Dışı Petrol Sondaj Şirketleri

Güç üretimi

Petrokimya

Gaz İşleme

Özel kimyasallar

İlaç

İlaç Ekipmanları

Kimyasal Ekipmanlar

Deniz Suyu Ekipmanları

Isı Eşanjörleri

Kondansatörler

Selüloz ve Kağıt Endüstrisi

 

hizmetlerimiz

1. Biz 24 saat içinde sorunuza cevap verebilir (tatiller dahil).

2.16 yıl CNC işleme deneyimi.

3. OEM, ODM AÇıKTıR, tüm özelleştirilebilir

4. Kişisel tasarımınızın ve tüm özel bilgilerinizin korunması.

5. Sample ürünleri sağlanacaktır.

6. ziyaret etmenizi bekliyoruz.

7. Sonrası servis.

8. üretimde ve doğumdan sonra, biz zamanında izlemek ve mal durumu anlatmak.

9. zaman mal geldi, herhangi bir tasarım ve kalite soru bulursanız, veya örnekleri farkı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz soru bulmak ve sizinle çözmek.

İletişim bilgileri
Baoji Future Titanium Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler