Ana sayfa Ürünlertitanyum disk

ASTM F67 F136 Standardı ile Gr1 Gr2 Gr5 Sınıf Titanyum Disk CNC işleme

ASTM F67 F136 Standardı ile Gr1 Gr2 Gr5 Sınıf Titanyum Disk CNC işleme

Gr1 Gr2 Gr5 Grade Titanium Disc CNC machining With ASTM F67 F136 Standard

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shanxi Çin (anakara)
Marka adı: Futrue
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: FTB, FTBA

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: müzakere
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İç ambalaj: plastik torba içinde destekleyici şey ile paketlenmiş dış ambalaj: kontrplak durumda şer
Teslim süresi: Gerçek durumuna bağlıdır, genel OLARAK: 2-15days
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı, Para Gramı
Yetenek temini: 10 Ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ad: titanyum disk sınıf: Gr1 Gr2 Gr5
Ti (Min): % 99.6 Standart: ASTM F67
teknik: CNC İşleme özellik: Yüksek Isı Transfer Kapasitesi
Vurgulamak:

titanium disk

,

grade 5 titanium

ASTM F67 F136 Standardı ile Gr1 Gr2 Gr5 Sınıf Titanyum Disk CNC işleme

 

Titanyum DiskÖzellikleri

 

Generally, beta-phase titanium is the more ductile phase and alpha-phase is stronger yet less ductile, due to the larger number of slip planes in the bcc structure of the beta-phase in comparison to the hcp alpha-phase. Genel olarak, beta fazı titanyum daha sünek fazdır ve alfa fazı, hcp alfa fazına kıyasla beta fazının bcc yapısındaki daha fazla sayıda kayma düzleminden dolayı daha güçlü ancak daha az sünektir. Alpha-beta-phase titanium has a mechanical property which is in between both. Alfa-beta-faz titanyum, her ikisi arasında bulunan mekanik bir özelliğe sahiptir.

 

Titanium dioxide dissolves in the metal at high temperatures, and its formation is very energetic. Titanyum dioksit metalde yüksek sıcaklıklarda çözünür ve oluşumu çok enerjiktir. These two factors mean that all titanium except the most carefully purified has a significant amount of dissolved oxygen, and so may be considered a Ti–O alloy. Bu iki faktör, en dikkatli bir şekilde saflaştırılmış olanlar dışındaki tüm titanyumun önemli miktarda çözünmüş oksijene sahip olduğu anlamına gelir ve bu nedenle bir Ti – O alaşımı olarak kabul edilebilir. Oxide precipitates offer some strength (as discussed above), but are not very responsive to heat treatment and can substantially decrease the alloy's toughness. Oksit çökeltileri bir miktar güç sağlar (yukarıda tartışıldığı gibi), ancak ısıl işleme çok duyarlı değildir ve alaşımın tokluğunu önemli ölçüde azaltabilir.

 

Many alloys also contain titanium as a minor additive, but since alloys are usually categorized according to which element forms the majority of the material, these are not usually considered to be "titanium alloys" as such. Birçok alaşım ayrıca küçük bir katkı maddesi olarak titanyum içerir, ancak alaşımlar genellikle materyalin çoğunluğunu oluşturan elemente göre kategorize edildiğinden, bunlar genellikle "titanyum alaşımları" olarak kabul edilmez. See the sub-article on titanium applications. Titanyum uygulamaları ile ilgili alt makaleye bakınız.

 

Titanium alone is a strong, light metal. Titanyum tek başına güçlü ve hafif bir metaldir. It is stronger than common, low-carbon steels, but 45% lighter. Yaygın, düşük karbonlu çeliklerden daha güçlüdür, ancak% 45 daha hafiftir. It is also twice as strong as weak aluminium alloys but only 60% heavier. Ayrıca zayıf alüminyum alaşımlarının iki katı daha güçlüdür, ancak sadece% 60 daha ağırdır. Titanium has outstanding corrosion resistance to sea water, and thus is used in propeller shafts, rigging and other parts of boats that are exposed to sea water. Titanyum, deniz suyuna karşı mükemmel korozyon direncine sahiptir ve bu nedenle pervane şaftlarında, armalarda ve deniz suyuna maruz kalan teknelerin diğer kısımlarında kullanılır.

 

Titanium and its alloys are used in airplanes, missiles and rockets where strength, low weight and resistance to high temperatures are important. Titanyum ve alaşımları, mukavemet, düşük ağırlık ve yüksek sıcaklıklara karşı direncin önemli olduğu uçaklarda, füzelerde ve roketlerde kullanılır. Further, since titanium does not react within the human body, it and its alloys are used in artificial joints, screws and plates for fractures, and for other biological implants. Ayrıca, titanyum insan vücudu içinde reaksiyona girmediği için, ve alaşımları yapay eklemlerde, kırıklar için vida ve plakalarda ve diğer biyolojik implantlarda kullanılır.

 

Titanyumun Faydaları:
- Yüksek güç,
- Çukurlaşmaya karşı yüksek direnç, aralık korozyon direnci,
- Stres korozyon çatlağına, korozyon yorgunluğuna ve erozyona karşı yüksek direnç,
- Bağlantı parçaları veya flanşlar olmadan karmaşık boru dirsekleri için soğuk bükme,
- Yüksek mukavemet / ağırlık oranı,
- Ağırlık tasarrufu olanakları,
- Düşük modül, yüksek kırılma tokluğu ve yorulma direnci,
- Deniz tabanına sarılmak ve döşemek için uygunluk,
- Sıcak / kuru ve soğuk / ıslak asit gaz yüküne dayanma kabiliyeti,
- Yüksek sıcaklık asit buharı ve tuzlu suyunun aşındırıcı ve aşındırıcı etkisine karşı mükemmel direnç,
- İyi işlenebilirlik ve kaynaklanabilirlik.

 

Titanyum DiskAçıklama:

 

Ürün Yüksek Isı Transfer Kapasiteli Gr1 Gr2 Gr5 Sınıf Titanyum Disk
sınıf GR1, GR2, GR5, 6AL4V Eli
Standart ASTM F67, ASTM F136
Şartname Çap: 98mm, 98.5mm Th: özelleştirmek
Özellikleri düşük yoğunluklu, yüksek mukavemetli, güçlü korozyon direnci

 

Baoji Gelecek Titanyum Co, Ltd is China's leading manufacturer and wholesaler of titanium products and has been serving customers since 2006. Since 2006, we have been working with ISO 9001 to develop a range of quality control systems. titanyum ürünlerinin Çin'in önde gelen üreticisi ve toptancısıdır ve 2006 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir. 2006 yılından bu yana, ISO 9001 ile bir dizi kalite kontrol sistemi geliştirmek için çalışıyoruz. We specialize in providing high quality titanium products to customers around the world, such as titanium bars, wires, plates, forgings, flanges, tubes etc. Biz titanyum çubuklar, teller, plakalar, dövme, flanşlar, tüpler vb gibi dünya çapında müşterilerine yüksek kaliteli titanyum ürünleri sağlama konusunda uzmanım.

 

Baoji Future Titanium Co. Ltd. is a professional company in titanium industry. Baoji Gelecek Titanyum Ltd titanyum sektöründe profesyonel bir şirkettir. We are your best choice. En iyi seçiminiz biziz.

İletişim bilgileri
Baoji Future Titanium Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler