Ana sayfa

Baoji Future Titanium Co., Ltd.

şirket Profili

Baoji Gelecek Titanyum Co, Ltd is China's leading manufacturer and wholesaler of titanium products and has been serving customers since 2006. Since 2006, we have been working with ISO 9001 to develop a range of quality control systems. titanyum ürünlerinin Çin'in önde gelen üreticisi ve toptancısıdır ve 2006 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir. 2006 yılından bu yana, ISO 9001 ile bir dizi kalite kontrol sistemi geliştirmek için çalışıyoruz. We specialize in providing high quality titanium products to customers around the world, such as titanium bars, wires, plates, forgings, flanges, tubes etc. Biz titanyum çubuklar, teller, plakalar, dövme, flanşlar, tüpler vb gibi dünya çapında müşterilerine yüksek kaliteli titanyum ürünleri sağlama konusunda uzmanım.

 

Baoji Future Titanium Co. Ltd. is a professional company in titanium industry. Baoji Gelecek Titanyum Ltd titanyum sektöründe profesyonel bir şirkettir. We are your best choice. En iyi seçiminiz biziz.

Biz yüksek kalite ve rekabetçi fiyat ile titanyum ürünleri tedarik fabrikamız var.
Her müşteriye kalpten hizmet vermek için satış ekibimiz var.
En popüler titanyum çubuklarımıza ve dövme demirlerimize (blok, disk, halka) sahip olmaktan gurur duyuyoruz.
Biz üretmek tekniği geliştirmek için mühendisleri var ve müşterinin çizimlerine göre özel ürünler sunuyoruz.
Biz tüm dünyada pazar oluşturmak ve genişletmek için gelişmiş yönetimi ve mükemmel kredi konumu ile başarılı şirketlerden biri olmaya çalışıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

2006 yılından bu yana bir dizi kalite kontrol sistemi geliştirmek için ISO 9001 ile çalışmaktayız. Biz titanyum çubuklar, teller, plakalar, dövme, flanşlar, tüpler vb gibi dünya çapında müşterilerine yüksek kaliteli titanyum ürünleri sağlama konusunda uzmanım.

Baoji Future Titanium Co., Ltd.
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Markalar : Baoji Taifeng

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 1000000-1200000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Titanyum Alaşımlı Çubuk satış için iyi kalite Titanyum Alaşımlı Çubuk satış için iyi kalite Titanyum Alaşımlı Çubuk satış için iyi kalite Titanyum Alaşımlı Çubuk satış için